BIM آری یا خیر؟!

✳️ آغاز موفق هر گونه کار و فعالیتی حرفه‌ای، مستلزم تعیین اهداف و مقاصدی مشخص ‌است که نتایجی تعریف‌شده در پی داشته باشند. به‌کارگیری فناوری بیم نیز از این قاعده مستثنی نیست زیرا که افراد، پیرامون یک هدف مشخص، گرد هم آمده و تیم‌ها را تشکیل می‌دهند. برای اجرای موفق بیم نیز اگر اهدافی مشخص، تعیین شده باشد، احتمال موفقیت بیشتری در انتهای مسیر پیش رو وجود خواهد داشت. بنابراین داشتن یک چشم‌انداز واضح و مشخص در این زمینه نیز ضروری است.

✳️ ممکن است بنا به درخواست کارفرمای خود برای دریافت خدمات بیم در این مسیر وارد شده باشید و یا این‌که رقبا شروع به استفاده از این روش کاری کرده باشند. به هر منظوری که گام در این مسیر جدید گذاشته‌اید و تصمیم به اتخاذ این روش کار گرفته‌اید، چشم‌انداز، اهداف و انتظارات باید به وضوح مشخص شده باشند که پس از آن بتوان استراتژی‌های لازم را برای طی این مسیر، تعریف و پیاده‌سازی نمود. 


✳️ باید این سؤال مطرح گردد که استفاده از روش بیم و پیاده‌سازی آن چه مزایا و منافعی را می‌تواند برای شرکت‌ و یا سازمان‌ به همراه داشته باشد که استفاده از روش‌های سنتی و مرسوم نمی‌تواند آن‌ها را محقق سازد. تنها در صورت یافتن پاسخ‌های روشن و مشخص به این پرسش، ورود به این مسیر پر پیچ و خم، قابل توجیه خواهد بود و می‌توان انتظار داشت که به نتایج مورد نظر رسید.

[cp_modal id="cp_id_a0188"]
دریافت هدیه ویژه
[/cp_modal]
Shopping Cart